Корпоративним клієнтам

Юридичний супровід юридичних осіб

Практика в сфері корпоративного права для  Юридичної компанії “Вербицький і партнери” – є основною спеціалізацію з моменту заснування. За весь період роботи наша команда надавала послуги з питань консультування в сфері корпоративного права, реструктуризації, супроводу міжнародних угод, а також питання реєстрації/ліквідації юридичних осіб, оптимізації юридичної діяльності компаній тощо.

Ми пропонуємо нашим клієнтам роботу, орієнтовану на досягнення кінцевого результату в інтересах клієнта. Для досягнення цієї цілі, весь процес роботи формується з кількох етапів:

1) визначення та матеріалізація цілей клієнта – основна робота на цьому етапі проводиться при зустрічі з клієнтом, в подальшому ціль формалізується в документальному вигляді;

2) формування можливих концептуальних та стратегічних варіантів вирішення поставленої задачі – юристи компанії “Вербицький і партнери” на зустрічі з клієнтом презентують основні варіанти вирішення поставленої задачі;

3) вибір оптимальної стратегії досягнення поставленої цілі;

4) створення необхідної документальної та інфраструктурної бази;

5) реалізація необхідних кроків згідно з затвердженою стратегією.

Даний підхід дозволяє максимально глибоко зрозуміти суть бізнесу клієнта, вникнути в суть проблеми, а також знайти найбільш оптимальний варіант вирішення проблеми з орієнтацією на мінімальні витрати з боку клієнта.

Юристи компанії “Вербицький і партнери” мають відповідний досвід та компетенцію в сфері корпоративного права, володіють глибокими знаннями в вузькоспеціалізованих питаннях ведення бізнесу та оптимізації його роботи.

Leave this empty:

На зв'язку

Ви можете відправити нам запит через форму замовлення, або зателефонувати. Ми зв'яжемось з Вами протягом 24 годин.

  • Адреса: м. Київ, вул. Антоновича, 140
  • Телефон: (095) 94 65 387, (099) 290 32 32
  • Факс: (095) 94 65 387
  • Електронна пошта: info@verbytskyi.com.ua